Gizlilik Politikası

İnemob.com’un (Emrah AYGÜL) Gizlilik Politikası Aşağıda Belirtilmiştir, İnemob.com’u Ziyaret Ederek Aşağıdaki Şartları Ve Kuralları Uygulamayı Kabul Etmiş Sayılmaktasınız. 

Sitemizde Yer Alan Her Türlü Bilgi, İçerik, Ürün Ve Müşteri Yorumları Veya Üyeler Tarafından Siteye Eklenmiş Olan İçerikler De Dahil, Düzenlenmesi Ve Kısmen/Tamamen Kullanımı Konusunda (Bir Sözleşme İle Üçüncü Şahıslara Ait Olanlar Hariç) Tüm Fikri-Sınai Haklar Ve Mülkiyet Hakları İnemob.com

’a Aittir. 

Müşteri Tarafından Sitede Yayınlanmasına İzin Verilen Tüm Yazı, Resim, Video Gibi İçerikler Sadece Bilgilendirme Amaçlıdır. 

İnemob.com (Emrah AYGÜL)  Üyelik Sırasında Veya Daha Sonraki Süreçlerde Sizden Bazı Kişisel Bilgiler Talep Edebilir, Bu Bilgilerin Diğer Üyelerin Göremeyeceği Ve Ulaşamayacağı Şekilde Korunması Ve Güvenle Saklanması İçin İnemob.com Tüm Önlemleri Almaktadır, Bilgi Alınan Tüm Sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası İle Korunmaktadır. 

Tüm Online Kredi Kartı İşlemleri Ve Onayları Tarafımızdan Bağımsız Olarak İlgili Banka Ve Benzeri Kart Kuruluşlarınca Online Olarak Aranızda Gerçekleştirilmektedir, İnemob.com (Emrah Aygül ) PCI Standartlarına Her Daim Uyum Sağlayarak Gereken Tüm Güvenli Ödeme Standartlarını Sağlamaktadır. 

Kayıtlı Bilgiler Yasal Düzenlemelerin Öngördüğü Sorumluluklar Çerçevesinde İlgili Kuruluşlara Açıklanabilir. Ayrıca Üyelikleri Ve/Veya Alışverişleri Sırasında Vermiş Oldukları İletişim Bilgileri (Telefon, Adres, E-Mail Vs) Ve Diğer Kişisel Bilgiler Sitemize Üyelik İşlemlerinizin Yapılması, Güncellenmesi, Muhtelif Ürün/Hizmetlerin İnemob.com ve İş Ortakları Ve Tedarikçileri Tarafından Verilebilmesi/Satımı, Ürün/Hizmet Ücret-Masrafı Tahsilatları Ve Çeşitli Tanıtım, Reklam, Promosyon, İletişim, Satış Ve Çeşitli Uygulamalar İçin Süresiz Olarak Kayda Alınabilir, İnemob.com (Emrah Aygül ) Ve Belirtilen Kuruluşlar Nezdinde Saklanabilir, İşlenebilir, Gerekli Görülen Hal-Yer Ve Zamanda Paylaşılabilir Ve Kullanılabilir. İade Durumunda Müşterinin Ürünler İçin Fatura İbraz Etmesi Zorunludur. 

İnemob.com ‘dan Sadece Türkiye Cumhuriyeti Sınırları İçerisine Gönderim Yapılmaktadır. 

Sipariş Ön Bilgilendirme Formu Ve Mesafeli Satış Sözleşmesi İnemob.com ‘ dan

Yapılacak Her Alışveriş Sırasında Görülebilecek Ve Geçerli Olacaktır. 

İnemob.com ( Emrah Aygül )  Belirli Dönemlerde Müşteri İzinleri Alınmış Ve Segmente Edilmiş Hedef Kitlelerine E-Posta, Sms Ve Diğer Yöntemler Ile Pazarlama Ve Bilgi Mesajları Gönderebilir, Bu Mesajları Almak İstemiyorsanız Mail İçerisindeki Üyelikten Ayrıl Linkine Tıklayarak Eposta Listesinden Çıkabilirsiniz. 

Gizlilik Politikamız İle İlgili Her Türlü Soru Ve Öneriniz İçin Sitemizdeki İletişim Bölümünden Bize Ulaşabilirsiniz. 

Ünvan: www.inemob.com ( Emrah Aygül )

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?