Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimatı yöntemin tek yolu vardır. Almış olduğunuz ürünleriniz Kargo/Nakliye gönderim şekli ile teslim edilmektedir.

Teslimat Yöntemi

Yatak Odası, Yemek Odası, Tv ünitesi gibi kurulum gerektiren ürünlerin nakliye kurulum hizmeti firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. 

Sehpa, berjer, Koltuk Takımları, Kanepe, Köşe koltuk ve diğer kurulum gerektirmeyen monteli veya basit demonte  ürünlerin ise kurulum hizmetine gerek duyulmadığından  sadece nakliyesi firmamız tarafından kapı teslim ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Değerli müşterilerimizin bu hususa dikkat etmesini önemle rica ederiz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?